Pár informací z o filmu Stmívání - Twilight saga :-)

22. října 2012 v 16:00 | Maruška |  Kristen Stewart a Robert Pattison
Obsah: Bella byla vždy trochu jiná. Když se její matka Renée znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem Charliem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks, aniž by čekala, že se její život změní.
Na první hodině v nové škole si k ní přisedl tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně.
Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...
Režie: Catherine Hardwicke
Kamera: Elliot Davis
Scénář: Melissa Rosenberg (scénář), Stephenie Meyer (román)
Hudba: Carter Burwell
Žánr: Fantazy/Romantický
Světová premiéra: 17. listopadu 2008
Česká premiéra: 27. listopadu 2008
Slovenská premiéra: 15. ledna 2009
Natočeno: 2008, USA
Délka: 120 min
Herci:
Kristen Stewart (Bella Swan), Robert Pattinson (Edward Cullen), Nikki Reed (Rosalie Hale), Kellan Lutz (Emmet Cullen), Ashley Greene (Alice Cullen), Jackson Rathbone (Jasper Hale), Peter Facinelli (Dr. Carlisle Cullen), Elizabeth Reaser (Esmé Cullen)
Taylor Lautner (Jacob Black), Gil Birmingham (Billy Black), William Joseph Elk III. (indián, člen smečky), Rick Mora (indián, člen smečky)
Rachelle Lefevre (Victoria), Cam Gigandet (James)
Sarah Clarke (Renée Higginbotham Dwyer), Matt Bushell (Phil Dwyer), Billy Burke (Charlie Swan), Edi Gathegi (Laurent), Gregory Tyree Boyce (Tyler Crowley), Justin Chon (Eric Yorkie), Michael Welch (Mike Newton), Anna Kendrick (Jessica Stanley), Christian Serratos (Angela Weber), José Zúñiga (pan Molina), Trish Egan (administrativní pracovnice střední školy), Ayanna Berkshire (Cora - servírka v restauraci ve Forks), Ned Bellamy (Waylon Forge - oběť Jamesovy smečky), Bryce Flint-Sommerville (důlní hlídač), Solomon Trimble (Jacobův přítel), Alexander Mendeluk (v Port Angeles chtěl přepadnout Bellu), Hunter Jackson (v Port Angeles chtěl přepadnout Bellu), Gavin Bristol (v Port Angeles chtěl přepadnout Bellu), Sean McGrath (v Port Angeles chtěl přepadnout Bellu), Katie Powers (servírka v Port Angeles), Catherine Grimme (mladá Bella), Victoria Geil (oběť upírů z roku 1920), Stephenie Meyer (návštěvnice v restauraci ve Forks), Rana Morriso (návštěvník restaurace), Tyler Nordbyt (student biologie), Trip Ross (prodavač v obchodu s kávou), Brianna Womick (Prom Gir), Robert Zorn (Logger)

!!! PvK !!!
Díky Maruška :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama