Pár informací o Breaking Dawn prt 2 - Rozbřesk 2.část :-)

23. října 2012 v 17:35 | Maruška |  Kristen Stewart a Robert Pattison
Twilight sága Rozbřesk - 2. část: Závěr je divoký
Na place došlo k řadě zranění, erotika prý film málem znepřístupnila pro mládež a na Comic-Conu bohužel tragicky zahynula jedna fanynka. Plus 23 plakátů.
Také Twilight se na Comic-Conu dočkal vlastního panelu. Tvůrci divákům pustili prvních sedm minut filmu, přičemž druhá část Rozbřesku navazuje přesně tam, kde ta první skončila. Bella otevřela oči a je z ní upír. Což dává tušit, že by poslední film mohl být z celé série nejzábavnější. Bude se míň fňukat a víc machrovat. Tak například hned v úvodu se Bella vydá s Edwardem do lesa na první lov, má co dělat, aby odolala chuti na lidskou krev, a následně vlastnoručně skolí horského lva. Což si troufnu tvrdit, že zní jako scéna, kterou by mohl skousnout i odpůrce Twilightu. Krom úvodní sedmiminutovky fanoušci viděli také humornou scénku z pozdější části filmu, kde se upírka Bella snaží chovat jako člověk a Kristen Stewart v ní prý slušně prodává svůj komediální talent.
Krom promítání ukázek samozřejmě došlo také na celou řadu otázek a rozhovorů, takže pro vás vybíráme několik zajímavějších útržků: Když byli herci tázáni na potenciální remake, tak pánové by se klidně podívali, ale noví tvůrci to podle nich budou mít hrozně těžké, i když nový přístup k látce může být zajímavý. Kristen Stewart byla spíš proti. Zazvonil zvonec, všichni žili šťastně až do smrti, tak je nechme na pokoji. Stephenie Meyerová si myslí, že by k nějakému remaku mohlo dojít někdy v daleké budoucnosti, ale souhlasí, že to autoři nebudou mít jednoduché. Vyprávění z Bellina pohledu je podle ní vyčerpané, proto také v dobách, kdy si ještě myslela, že její sága bude nekonečná, stvořila postavu Renesmé, aby k událostem získala svěží úhel pohledu.
Robert Pattinson zavtipkoval, že by si dokázal představit sequel ve stylu Pána a paní Smithových, kde se manželé Cullenovi budou rozvádět a půjdou si se svými superchopnostmi po krku. Kristen Stewart ho následně utřela, že by ho stejně dostala na lopatky. A že Kristen nežertuje,dokazuje i fakt, že šla do akčních scén s takovou vervou, že si poranila ruku a většinu natáčení ji musela mít zatejpovanou (při dotáčkách si pro změnu pohmoždila nohu). S podobnou vervou šli Edward a Bella v minulém filmu i do prvního manželského sexu, a teď když jsou oba upíři to prý bylo ještě podstatně větší tóčo, takže když se herci rozvášnili, musel je prý štáb krotit, aby z filmu nebylo eRko. (Tedy mládeži nepřístupný film).
Co dalšího jsme se dozvěděli? Když byla Stephenie Meyer tázána na další knihu z Twilight světa, otázce se vyhnula (tak že by přece?) a mladičká MacKenzie Foy (Renesmé) si prý vyrazila zub, když jezdila na Jacobovi ve vlčí podobě. Tak doufejme, že před filmem poběží varování "děti, tohle doma nezkoušejte". A děti (a všichni!), rozhlížejte se, když přecházíte přes ulici. Jedna fanynka Twilightu to na Comic-Conu v osudový moment neudělala a zahynula pod koly projíždějícího automobilu. Tohle není ani hloupý žert a bohužel ani nepodložená kachna. Zprávu ověřilo několik zdrojů a podle reportáží z prezentace Twilightu se na začátku držela za zesnulou minuta ticha. Můžeme mít proti Twilightu co chceme, ale umřít těsně před tím, než uvidím na vlastní oči celý natěšený své oblíbence, to je prostě neštěstí na druhou. Následuje 23 nových plakátů a pirátské video z Comic-Conu, které pravděpodobně bude rychle smazáno.

Tak si přečtěte...!!! :-)
!!! PvK !!!
Díky Maruška :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama