Říjen 2012

" Nemám ráda falešné lidi " pronesla Kristen Stewart

29. října 2012 v 14:50 | Maruška |  Kristen Stewart
Kristen Stewart

"Nemám ráda falešné lidi," řekla Kristen Stewart v rozhovoru krátce předtím, než se provalily její zálety


Herečka Kristen Stewart (22) si nevidí do pusy. V polovině července, tedy jen pár dní předtím, než vyšlo najevo její podvádění Roberta Pattinsona (26) s režisérem Rupertem Sandersem (41), totiž v interview pro Entertainment Weekly tvrdila, jak nemá ráda falešné lidi a že je v tom plno hollywoodských herců velmi dobrých.
Stewart vysvětlovala, jak preferuje zůstat sama sebou, aniž by tušila, že až rozhovor vyjde, budou její slova znít jako ta nejfalešnější klišé. Lidé jí prý říkali, aby na červeném koberci hrála "požadovanou roli", ale to ona jednoduše nechce.
"Nemám ráda, když lidé stojí v místnosti a když někdo odejde, začnou o něm říkat, jak je falešný. Lidé mi radili, že by bylo jednodušší, kdybych na červeném koberci a na lidi od štábu hrála určitou roli. Ale víte co? Radši budu sama sebou," řekla mimo jiné Stewart. ■

!!! PvK !!!
Díky Maruška Usmívající se

Prodávání domu

29. října 2012 v 14:47 | Maruška |  Kristen Stewart a Robert Pattison
Robert Pattinson prodává tuto krásnou nemovitost.

Dost bylo vzpomínek! Robert Pattinson prodává hnízdo lásky, které sdílel s Kristen Stewart


Oblíbený herec Robert Pattinson (26) nemůže zapomenout na nevěru herečky Kristen Stewart (22), která ho podvedla s režisérem Rupertem Sandersem. Rozhodl se proto zbavit se všeho, co mu vztah s hereckou kolegyní připomínalo. Mezi věci patří i nemovitost v Los Feliz, která sloužila jako společné hnízdečko lásky slavného páru.
"Robert tvrdí, že je tam příliš mnoho vzpomínek. Necítí k ní (Kristen) nenávist, není to žádný blázen. Jen prostě nechápe, proč to udělala. Miluje ji a pořád na ni myslí," svěřil Pattinsonův kamarád americkému bulvárnímu týdeníku Us Weekly.
Když se Pattinson dozvěděl o tom, že ho Kristen podvedla, dva týdny se skrýval před veřejností na luxusním ranči v Ojai, který patří jeho kamarádce, herečce Reese Whiterspoon.
Naštěstí se zdá, že se herec přes všechna zklamání přenesl a s Kristen by se měl dokonce zanedlouho sejít. ■

!!! PvK !!!
Díky Maruška Usmívající se

Robert Pettinson :-)

29. října 2012 v 14:45 | Maruška |  Robert Pattison
Robert Pattinson

Zhrzený krasavec Robert Pattinson zvažuje návrat do Velké Británie


Oblíbený herec Robert Pattinson (26) v poslední době nezažívá příliš příjemné období. Poté, co ho podvedla jeho herecká kolegyně a bývalá přítelkyně Kristen Stewart (22), se rozhodl prodat hnízdo lásky, ve kterém společně žili. A teď si dokonce pohrává s myšlenkou, že by se přestěhoval zpět do rodné Anglie.
"Robert už dlouho přemýšlí o návratu do Londýna. Prodává dům v Los Angeles. Nejenom kvůli špatným vzpomínkám, ale také proto, že se pokouší o nový začátek. Nikdy se do Los Angeles nezamiloval a vždy mu chyběl domov. Když Kristen natáčela v Londýně film Sněhurka a lovec, pořád si hledal výmluvy, aby ji mohl jet navštívit. I přesto, že si v Americe našel kamarády, chybí mu ti, se kterými vyrůstal. Rodina na něj netlačí, aby se vrátil, ale všichni mu chybí," řekl zdroj blízký herci.
Roberta Pattinsona jste kromě známé Twilight ságy mohli vidět například ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár nebo v dramatu Nezapomeň na mě. ■

!!! PvK !!!
Díky Maruška Usmívající se

Kristen Stewart :-(

29. října 2012 v 14:43 | Maruška |  Kristen Stewart
Kristen Stewart

Kristen Stewart poprvé od nevěry na červeném koberci: Byla smutná, ale okouzlující

7. září 2012 20:00
Před šesti týdny médii po celém světě proběhla zpráva o románku herečky Kristen Stewart (22) se ženatým režisérem filmu Sněhurka a lovec Rupertem Sandersem (41). On podvedl svou manželku Liberty Ross (34), s níž má dvě malé děti, a Kristen svého hereckého kolegu ze ságy Twilight Roberta Pattinsona (26). Ten se od Kristen krátce po odhalení nevěry odstěhoval a vše nasvědčuje tomu, že nadobro. Herečka se nyní poprvé od té doby objevila ve společnosti, a to v kanadském Torontu, aby na tamním mezinárodním filmovém festivalu propagovala svůj nový snímek On The Road.
Kristen ze sebe nakonec vyloudila i úsměv, ale po většinu času byla spíš posmutnělá a zamyšlená. Doprovod jí samozřejmě nedělal Robert, ale publicistka Ruth Bernstein. Svou vizáží však Stewart všechny ohromila. Herečka zdůraznila svou štíhlou postavu šaty ke kolenům květinového vzoru a stala se bezesporu nejsledovanější hvězdou celého festivalu.
Film On The Road je adaptací známého románu Jacka Kerouaca Na cestě a kromě Kristen v něm hrají například Garrett Hedlund, Sam Riley, Tom Sturridge, Kirsten Dunst, Amy Adams nebo Viggo Mortensen. ■

!!! PvK !!!
Díky Maruška Usmívající se

!!!!!!!!!!!!!COŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29. října 2012 v 14:40 | Maruška |  Kristen Stewart a Robert Pattison

Cože? Robert Pattinson a Kristen Stewart obnovují vztah při romantických večeřích


Dali si druhou šanci a chytili nový, silný dech. Herci Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22) překonávají krizi vztahu na romantických večeřích. Britský filmový idol vzal svou přítelkyni o víkendu do podniku Soho House v Hollywoodu, kde se k sobě měli jako milenci na počátku vztahu.
Do krize uvedla vztah protagonistů upírské ságy Twilight Kristen, když Roberta podvedla s režisérem Rupertem Sandersem. Sice s ním údajně neměla sex, vyfotili je ale při líbání. Herečka i režisér se k aféře přiznali veřejně a v médiích také zpytovali svědomí. Pattinson dokázal Stewart odpustit a snaží se problémy vyřešit, odstranit a vztah tak zachránit.
"Robert a Kristen večeřeli v Soho House v sobotu v noci, chovali se jako milenecký pár, smáli se a drželi se za ruce. Bylo to jako za starých časů. Měli tam také několik přátel, dva muže a jednu dívku," píše Hollywood Life.
Šestadvacetiletý britský herec po odhalení nevěry trucoval jen měsíc a půl, dvaadvacetiletá Kristen se ale mezitím odstěhovala z jeho domu v Los Angeles a začala žít s matkou. ■

Robert Pattinson a Kristen Stewart.

!!! PvK !!!
Díky Maruška Usmívající se

Kristen Stewart - její nový dům :-)

29. října 2012 v 14:36 | Maruška |  Kristen Stewart
Herci Kristen Stewart (22) a Robert Pattinson (26) berou svůj znovuobnovený vztah celkem vážně. Slavný pár se snaží dát věcem volný průběh, proto se nehrne do společného bydlení. Kristen si ovšem nedávno koupila nemovitost v hodnotě dvou miliónů dvou set tisíc dolarů, tedy v přepočtu za 41 miliónů devět set tisíc korun, která se nachází jen necelé dvě míle od domu jejího milého.

Hereččin nový příbytek disponuje čtyřmi ložnicemi, hlavní ložnicí spojenou s obývacím pokojem s vlastní koupelnou a terasou, venkovním posezením, bazénem s vířivkou, terasovitou zahradou a ohništěm.
Dům, jenž byl vybudován v roce 1957, je umístěn za zdmi postavenými ve španělském stylu a je obklopen tropickou flórou. Nabízí také romantický výhled na panorama údolí Los Feliz. ■


Kristen Stewart - NÁDHERNÁ!!! :-)

27. října 2012 v 17:51 | Maruška |  Kristen Stewart
Našla jsem fotku Kristen Stewart,kde je opravdu NÁDHERNÁ!!! :-) Pokusím se kdyžtak ještě nějaké najít!!! :-)
http://kstewartnews.com/wp-content/uploads/2011/08/detaggedwcover.jpg

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

!!! PvK !!!
Díky Maruška :-)

Kristen Stewart - Breaking Dawn part 2

27. října 2012 v 13:57 | Maruška |  Kristen Stewart a Robert Pattison
No sama tomu nemůžu uvěřit...ale Kristen Stewart a její kolegové byli ukázat Breaking Dawn part2- Rozbřesk 2.část v Japonsku!!! :-) PS : v Japonsku to bude 28.prosince 2012
Kristen Stewart - Kristen Stewart Promotes 'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2'
Kristen Stewart - Kristen Stewart Promotes 'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2'
Kristen Stewart - Kristen Stewart Promotes 'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2'
Kristen Stewart - Kristen Stewart Promotes 'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2'
Kristen Stewart - Kristen Stewart Promotes 'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2'
Kristen Stewart - Kristen Stewart Promotes 'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2'
Kristen Stewart - Kristen Stewart Promotes 'The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2'

!!! PvK !!!
Díky Maruška :-)

Breaking Dawn part 2

27. října 2012 v 13:51 | Maruška |  Kristen Stewart a Robert Pattison
Když už teda se nám blíží Breaking Dawn part 2 - Rozbřesk 2.část,tak vám tu dávám porci videí,abychom si to čekání trochu přiblížili!!! :-)


PS : omlouvám se...jsou jenom dvě,protože všechny co jsem našla byly takřka stejné!!! :-)
!!! PvK !!!
Díky Maruška :-)

Breaking Dawn part 2 - Rozbřesk 2.část

26. října 2012 v 9:47
!!! PvK !!!
Díky Maruška :-)
PS : někde jsem četla že v páce vyhraje Bella!!! Smějící se